Bilişim Hizmetleri

Aliağa Güvenlik & Kamera Sistemleri

Bilişim Hizmetleri

Bilişim Hizmetleri

Bilişim Hizmetleri

 

Bilişim hizmetleri; teknik destek, bakım, onarım, yedekleme gibi pek çok faaliyeti kapsar. Veri yönetimi, donanım kiralama, veri depolama, donanım yükseltme ve güncelleme gibi uygulamalar da BT hizmetleri bünyesinde kendine yer bulur.

Güncel teknolojiyi anbean takip eden ve çalışmalarına uyarlamakta hiç gecikmeyen Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri, bilişim hizmetlerine yönelik çözümleriyle de ilgi odağıdır. Yenilikçi bakış açısı, modern ve güçlü donanımları, gelişmiş altyapısı ve inovatif, dinamik kadrosuyla firmamız, işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm bilişim hizmetleri için doğru adrestir.

Bilişim Teknolojileri (BT) Nedir?

Bilginin teknolojik araçlar vasıtasıyla sunulmasını sağlayan sistemler, yöntemler ve uygulamalar bütününe, ‘bilişim teknolojileri’ adı verilir. Okullar, iş yerleri, hastaneler, mühendislik firmaları başta olmak üzere, bilişim teknolojilerini sayısız alanda görmek mümkündür.

Bilgiyi herkes tarafından erişilebilir hâle getiren bilişim teknolojileri, yalnız bilgisayarları değil akıllı telefon gibi pek çok cihazı da kapsar. Milyonlarca veri transfer, saklama, paylaşma gibi faaliyetleri kısa sürede ve zahmetsiz gerçekleştirmeyi mümkün kılan bu sistemler, bilgiyi düzenli bir biçimde işleyip kullanılabilir duruma getirir.

Bilişim Hizmetleri Avantajları Nelerdir? Aliağa Bilişim Hizmetleri Neden Önemli?

Ölçeklenebilir ve sürdürülebilir hizmetleriyle müşterilerinin öncelikli, âcil ve kritik tüm ihtiyaçlarına eksiksiz şekilde cevap veren firmamız, şirketlerin güvenle büyümesine destek olur.

Bu kapsamda, profesyonel bilişim hizmetleri için bizi tercih ederek kavuşacağınız bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 1. Güvenlik ve gizlilik zaafiyetleriniz olmaz. Sisteminizi kötü niyetli tüm faaliyetlerden uzak tutmayı başarır, -deyim yerindeyse- siber böceklerin girebileceği tüm delikleri tıkayarak onlara hiçbir açık kapı bırakmazsınız.
 2. Operasyonel süreçlerinizi hızlandırır, personellerinizin az zamanda çok iş başarmasına ve işletmeniz için daha fazla değer üretmesine olanak tanırsınız.
 3. Kurumsal organizasyon şemanızı daha verimli hâle getirir; yerel ve global rekabet gücüne erişir, üretim ve hizmet aşamalarında hata olasılığını en aza indirirsiniz.
 4. Tüm şirketlerin temeli ‘veri’dir. Günümüzün en kıymetli madeni olan veri, şüphesiz ki gelecekte de en değerli mücevher olarak kalmaya devam edecektir. İşte Aliağa Güvenlik ve Kamera Ssistemleri’nin bilişim çözümleri; verilerinizin, onlara her ihtiyaç duyulduğunda hızlı ulaşılabilir olması, tutarlık ve bütünlüğünün korunarak güvenli bir ortamda muhafaza edilmesi için de büyük önem taşır.

Depolama, arşivleme ve yedekleme alanında sunduğumuz hizmetler, logaritmik olarak her geçen gün artan veri yığınlarıyla kolayca başa çıkma fırsatı tanır.

Diğer taraftan, verilerinizin daima emniyette olduğunu bilirsiniz. Gelişmiş yedekleme çözümlerimiz sayesinde asla veri kaybı riskiyle karşı karşıya kalmaz, bu durumun yol açacağı maddî ve mânevî tüm zararların önüne geçersiniz.

 1. Teknolojinin bütün karmaşıklığını biz üstlendiğimiz için size düşen tek şey rahatça asıl işinize odaklanmaktır. Bu ise verimli katma değeri yüksek faaliyetlere daha fazla vakit ve kaynak ayıracağınız anlamına gelir.
 2. Öte yandan; sunduğumuz efektif, pratik ve hızlı çözümler, işletmenizde verimlilik seviyesini yukarı taşırken giderlerinizi büyük ölçüde azaltır. Böylece bütçenizi daha iyi yönetme imkânı bulur ve işletmenizi gereksiz masraflardan korursunuz.
 3. Donanım güncelleme ve yükseltme hizmetimiz sayesinde ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatır, işlevselliğini üst düzeye taşırsınız. Bakım ve onarım uygulamalarımızla sistemlerinizin devamlılığını sağlayıp kalıcı faydalar elde eder,  çalışan performansını ve kârlılık oranınızı yükseltirsiniz.
 4. İhtiyaçlarınızı, uzun geri dönüş sürelerine katlanmak zorunda kalmadan çabucak karşılar ve böylelikle, sizin için en değerli şey olan zamanı daha etkin kullanırsınız.

Bilişim Hizmetleri Nelerdir? Aliağa Bilişim Sistemleri:

Yazılım ve donanım kurulumu, tamiri, veri tabanı-web programcılığı gibi birçok dala ayrılan bilişim hizmetleri, ağ işletmenliğinden bilgisayar teknik servislerine kadar çeşitli sektörleri içine alır.

Bu doğrultuda, en yaygın bazı profesyonel bilişim hizmetleri şöyle sıralanabilir:

 1. Ağ sistemlerinin yapılandırılması ve yönetimi,
 2. Konfigürasyon,
 3. Veri kategorizasyon ve etiketleme, saklama, izleme, denetim, yedekleme, şifreleme, kurtarma, tekilleştirme, Auto-Tiering (otomatik katmanlama), entegrasyon,
 4. Reaktif ve yerinde uygulamalar,
 5. Yama yönetimi,
 6. Performans analizi ve raporlama,
 7. Olası problemlerin erken tespitine ilişkin periyodik kontrol,
 8. Sanallaştırma,
 9. Bulut teknolojiler,
 10. Bilgisayar bakım ve onarım,
 11. Programlama dilleriyle yazılım geliştirme ve tasarım,
 12. Veri tabanı kurulum ve yönetim,
 13. Donanımsal sorun giderme,
 14. Danışmanlık vb.

Sunduğu hizmetlerle; verimlilik, farklılık, esneklik kazanımlarını artıran Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri, yatırımlarının meyvesini dijital çağa entegre çözümlerle en tatlı şekilde almak isteyenlerin tercihi durumundadır.

Birçok saygın işletmenin koşulsuz güvenerek en özel ve hayâtî verilerini emânet ettiği firmamız; bugününe bilişim teknolojileriyle değer katmak, geleceğini ise dijitalin sağlam temelleri üzerine inşa etmek arzusunda olanların doğru adresidir.

Profesyonel Bilişim Hizmetleri için Neden Biz?

Çünkü Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri, çağın teknolojisini değişen ihtiyaçlara başarıyla uyarlar. Kamu sektörü ve özel sektörden pek çok kurum, kuruluş ve işletmenin tercihi olan firmamız; yedekleme, veri depolama, sunucu ve benzeri tüm bilişim hizmetlerinde söz sahibidir.

Bünyesinde estetik ve kompakt tasarımı fonksiyonel özelliklerle buluşturmuş ürünlere yer veren firmamız; yüksek stok seviyesi, yetkin kadrosu ve seçkin müşteri portföyüyle sektörünün öne çıkan adreslerinden biridir.

Kusursuz kalitenin ayrıcalığını dijitalin gücüyle bir araya getiren Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri, müşterilerinin tüm taleplerini katma değerli çözümlerle yanıtlar.

Stratejik iş planlarına hizmet ve müşteri odaklı anlayışı çerçevesinde yön veren firmamız, koşulsuz memnuniyeti daima odağında tutarak faaliyet gösterir.

Siz de; mâliyetlerinizi büyük oranda azaltırken iş süreçlerinize ivme kazandıracak profesyonel bilişim hizmetleri için bizi tercih edebilir, ayrıcalığımızı işinize yansıtarak farklı olmayı başarabilirsiniz.