Hakkımızda

Aliağa Güvenlik & Kamera Sistemleri

Hakkımızda

Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri; operasyonel süreçlerin verimliliğini artırmaya, daha emniyetli ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaya yönelik, kişiselleştirilmiş çözümler sunan çok yönlü bir firmadır.

Bünyesinde Avrupa akredite laboratuvar ve test kuruluşları tarafından onaylanmış, tasarım ve teknoloji harikası ürünlere yer veren firmamızın vizyonu, ‘iyiyi değil en iyisini yap!’ mottosu etrafında şekillenir.

Güvende kalmanın bir lüks veya tercih meselesi değil, en önemli gereklilik ve en doğal hak olduğunu bilen firmamız, hizmetlerini insana ve hayata verdiği değer ile bütünleştirir.

Kollektif ekibi ve tam donanımlı ürün seçkisiyle hâlihazırdaki ihtiyaçlara cevap verirken ‘yarının gereksinimlerini’ de asla gözardı etmeyen firmamız, hem ‘ânı kuşatır’ hem de ‘geleceği hazırlar.’

Kalitenin konfora dönüştüğü bir yer olarak Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri; başarısını, ‘her koşulda, tavizsiz ve koşulsuz memnuniyet’ anlayışına borçludur.

Mevcut ihtiyaçlara hitap etmekle yetinmeyip ileriye dönük projelere de imza atan Aliağa Güvenlik; bununla, sürdürülebilirlik hedefinin daha sağlam temeller üzerinde hayat bulmasını sağlar.

Efektif güvenlik tedbirleriyle finansal ve mânevî zararların en aza indirilmesine imkân tanıyan firmamız; işletmelerin çalışan performansını artırma ve kârlılık oranını yükseltme gibi beklentilerine de başarıyla yanıt verir.

İşinize değer, hayatınıza konfor katan ve bunu yaparken gücünü en yeni teknolojilerden alan firmamız, kusursuz kaliteyi rehber edinir.

Varlık gösterdiği tüm sektörlerde kendine vazgeçilmez bir konum edinmeyi başaran ve nitelikli hizmet almak isteyenlerin ilk adresi hâline gelen Aliağa Güvenlik; profesyonelliği özveri, fonksiyonelliği ince detaylar, yenilikçi yaklaşımları memnuniyet odaklılık ile bir araya getirir.

Sunduğu ayrıcalıklarla; her müşterisine, özel olduğunu, hayatın her ânında hissettiren firmamız, bugününü ve yarınını eşsiz teknolojilerle güzelleştirmek arzusunda olanların doğru tercihidir.

Biz Kimiz?

Biz; modern teknolojiyi güçlü yapısının merkezinde konumlandıran, böylece her dâim hayatın merkezinde yer alan; bir taraftan yeni değerler üreten, diğer yandan mevcut değerleri üstün güvenlik çözümleriyle koruyan prestijli bir firmayız.

Güncel teknolojiyi yaşamınızın her köşesini süsleyecek bir sanata dönüştürmeyi hedefliyor, bu nedenle inovasyon modasına ayak uydurmaktan ve çağı yakalamaktan geri kalmıyoruz.

Mutluluğunuzda ve başarılarınızda ömür boyu pay sahibi olmak için çalışıyor; bu doğrultuda güvenlik uygulamalarından, işletmelere yönelik kartlı geçiş ve personel takip gibi hizmetlere kadar, geniş bir yelpazede zengin çeşitlilik sunuyoruz.

Tüm bunları gerçekleştirirken ulusal ve uluslararası standartlara bağlı kalıyor; faaliyetlerimize meslekî ve kurumsal değerlerimiz, ahlâkî ve etik ilkelerimiz ışığında yön veriyoruz.

Hayatınızın ayrılmaz bir parçası hâline gelecek hizmetlerimizi ulaşılabilir kılmak adına câzip fiyatlandırma politikası benimsiyor, yüksek kalitede hizmetin hesaplı olabileceğini kanıtlıyoruz.

‘Güvenlik’ ve ‘personel verimliliği’ gibi konuların en ufak bir hata veya ihmâl kabul etmeyeceğini unutmuyor; tasarlarken ve uygularken her şeyi bir yapbozun parçaları gibi düşünerek, ince eleyip sık dokuyoruz.

Hizmetlerimizi titizlik, bütünlük ve tutarlılık esasları üzerinde temellendiriyor; yüksek hassasiyet ile muazzam teknolojinin âhengini, her işimizde ustalıkla sergiliyoruz.

Güvenlik, bilişim ve elektronik alanındaki hizmetlerimizle; olası problemlere karşı önceden hazırlıklı olmanın rahatlığını yaşatıyor, endişeleri en aza indirerek daha keyifli bir hayata kapı aralıyoruz.

Ayrıca; işletmelerin gereksiz masraflardan korunarak bütçesini daha iyi değerlendirmesine de büyük katkı sağlıyor, mâlî boyuttaki avantajlarımızla, firmaların ciddi bir oranda ve kolayca tasarruf yapmasını mümkün kılıyoruz.

Misyonumuz

 • Dijitalleşmenin beraberinde getirdiği çağdaş ihtiyaçları üstün kalite potamızda eriterek, teknolojiyi daha iyi bir yaşam için etkili bir araç hâline getirmek.
 • Müşterilerimiz, paydaşlarımız, iş ortaklarımız ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeyi sürdürerek; ‘taklit eden’ değil ‘takip edilen’, ‘salt kâr’ değil ‘önce tüketici’ odaklı bir marka olarak kalmak.
 • Hem bireysel hem de kurumsal talepleri aynı özen ve ince işçilikle cevaplamaya devam etmek.

Vizyonumuz

 • Yönümüzü hiçbir zaman üst düzey kaliteden şaşmayarak; herkese, proaktif teknolojilerden maximum şekilde faydalanma, böylelikle benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunmak.
 • Bütün ürünlerimizde; estetik görünüm, mükemmel tasarım, muhteşem işlevsellik ayrıcalıklarını buluşturarak, beklentilerin ötesine geçmek.
 • Modern ve güçlü yapımızı kurumsal prensiplerimize tam bir bağlılıkla muhafaza edip konumumuzu ileriye taşımak; lider, öncü, rakipsiz bir firma olmayı başarmak.
Siz de; yaşam ve çalışma alanlarınızın güvenliğini sağlamak, işinize etkin ve pratik teknoloji çözümleriyle bambaşka bir boyut kazandırmak için, tercihinizi bizden yana kullanın! Kıymet verdiğiniz her şeyi sizin kadar önemseyen Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri sayesinde, farklı olmanın tadını çıkarın!

Neden Biz?

Kendisinin ve sevdiklerinin güvenliğini, yaşam konforunu teknolojinin eşsiz imkânlarıyla artırmak isteyenler için doğru adres olan Aliağa Güvenlik ve Kamera Sistemleri, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün çözümleri aynı noktada bir araya getirir. En değerli varlıklarını en kaliteli, güncel ve gelişmiş güvenlik sistemleriyle korumayı arzu edenler, aradığı güvenceyi firmamızda bulur.

Sizi hayatın her anında özel hissettirecek inovatif teknolojiler...

Neden Biz?

 • Koşulsuz Memnuniyet
 • Sınırlara Meydan Okuyan Teknoloji
 • Yüksek Güvenlik
 • Zengin Çeşitlilik
 • Maximum Tasarruf, Minimum Masraf

Teklif Alın

İşinin ehli uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyaruz. Hemen teklif alın.

İş Ortaklarımız